איך לבחור רופא שיניים?

כל אדם צריך רופא שיניים, ופעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו מתלבטים לנוכח שפע הפרסומים וההבטחות לפתרונות קסם. אם התחלתם לחפש רופאי שיניים מומלצים בחיפה, יש לנו מספר כללים היכולים לעזור בבחירה של הרופא המתאים ביותר עבורכם:

  1. המלצות – קבלו חוות דעת ממשפחה, חברים, מכרים – האם מרוצים מהרופא? האם היחס במרפאה נעים? כדאי לקבל מספר המלצות ולא להסתמך על מקור אחד. חוכמת ההמונים היא בהחלט כלי יעיל.
  2. אמפטיה וסימפטיה – במקרים רבים, מטופלים מגיעים עם חרדות וחששות, רופא טוב יחייך אליכם, יסביר את הבעיה והפתרון, יהיה קשוב לכם וסבלני.
  3. קירבה וזמינות – מומלץ לבחור רופא שיניים הקרוב למקום מגוריכם ושעות הטיפול במרפאתו מתפרשות לאורך כל היום. האם הרופא זמין במצבי חירום?
  4. סיור מקדים במרפאה – האם המרפאה נראית נקייה ונעימה? האם חדר ההמתנה משרה אווירה ידידותית? מרפאה מוזנחת יכולה להעיד על אופי הטיפול.
  5. הכשרה – בדרך כלל רופאי שיניים תולים את הדיפלומה על הקיר ואת הרישיון לעסוק ברפואת שיניים. חשוב מאד לברר, היכן הרופא למד, מהי ההתמחות שלו ומהן ההכשרות המקצועיות הנוספות שלו.
  6. ניסיון – כדאי לבחור רופא שיניים עם ניסיון רב, במידה ואתם עתידים לעבור טיפול מסובך, אל תהססו לשאול את הרופא על ניסיונו בטיפול הספציפי הזה.
  7. פרסומות ומבצעים – מומלץ לא להתפתות לפרסומות, אלא לעשות מחקר לפני שיושבים על כיסא הטיפולים.
  8. עלויות – לפני טיפולים מורכבים, כדאי לקבל הצעת מחיר ולעשות סקר שוק על מנת להשוות בין סוגי הטיפול שהרופא והמחיר שלהם. יש לקחת בחשבון את ניסיונו של הרופא וכמובן ההבדלים בין החומרים השונים בהם הוא משתמש.
  9. מומחיות – רופא השיניים אינו מומחה בכל התחומים, וודאו שהוא מפנה אתכם לרופאים מומחים בעלי ניסיון ומומלצים.

אז רוצים רופא שיניים בחיפה המלצות? מומלץ למצוא רופא שיניים המתאים לכם, אשר יוכל לעקוב אחרי מצב בריאות השיניים שלכם לאורך שנים ומכיר את ההיסטוריה הרפואית של כל בני משפחתכם, אם אתם מחפשים רופא שיניים בחיפה עם המלצות, הגעתם למקום הנכון.  אם ברצונך לשמוע עוד, נשמח לקבוע פגישה במרפאות שלנו, צרו איתנו קשר בטלפון: 04-8374555 או כאן

צור קשר