כתרי חרסינה

טיפול של כתרים מחרסינה מתאים במספר במקרים של פגיעה וחבלה של השן כתוצאה מתאונה או מבעיית שיניים. כתר חרסינה נותן לשיניים מראה טבעי ועמידות לאורך זמן. חוזקו של הכתר גבוה במיוחד והוא מותאם באופן מיוחד לשיניים הקדמיות ומקנה מראה יפיפה בכל פעם שאנו מחייכים.

כתר חרסינה לשיניים מומלץ כאשר יש פגיעה בשיניים הקדמיות של הפה מכיוון שהחרסינה דומה מאד לשיניים הטבעיות וניתן להגיע לגוון זהה לזה של השיניים הטבעיות  הסמוכות לשן הפגועה. מכיוון שקידמת הפה היא החלק החשוב ביותר מבחינת השיניים, מרבית האנשים בוחרים באופציה זאת.

שיניים אשר נראות מלאכותיות ואינן יושבות יפה יכולות להשפיע על תחושת הביטחון העצמי של המטופל ולגרום לתסכול. כתרים מחרסינה נראים בריאים וטבעיים כאשר רופא השיניים מצליח להתאים את הגוון באופן מושלם לשיניים הסמוכות.

החניכיים העוטפים את כתר החרסינה נראים בריאים ואינם מגורים מכיוון שהחרסינה אינה יוצרת גירוי. יתרון נוסף הוא שכאשר נעשית התאמה מדויקת יש פחות סיכוי להצטברות חיידקים בשולי המפגש של הכתר עם בסיס השן.

להרכבת כתר חרסינה נדרשת מיומנות גבוהה של רופא השיניים וטכנאי השיניים ולפני תחילת תהליך הטיפול מומלץ לברר עם רופא השיניים מה מידת הניסיון שלו בתחום זה.

תהליך הרכבת כתר חרסינה דומה להתאמה של כתרים מחומרים אחרים וכולל מספר שלבים:

  • הכנת בסיס מבנה הכתר
  • לקיחת מידות הכתר
  • התאמת צבע השיניים הטבעי לכתר חרסינה בצורה אופטימלית
  • מסירת התבנית עם הטבעת השיניים למעבדה
  • הרכבת כתר זמני
  • התקנת כתר קבוע

אם ברצונכם לשמוע עוד על כתרים לשיניים, חרסינה או כתרים אחרים נשמח לקבוע פגישת היכרות ובדיקת שיניים ע"י רופא שיניים אשר יוכל לתת לכם הסבר מפורט. צרו איתנו קשר בטלפון: 04-8374555 או כאן

צור קשר