כתר אימקס – הטוב מבין כל הכתרים

ד"ר מיכאל פינקלשטיין עושה שימוש במגוון סוגי כתרים בהליכי שיקום הפה למיניהם, ובכלל זאת גם בכתרי אימקס. נכון להיום מדובר בכתרים המובילים ברפואת השיניים המעניקים מספר יתרונות מיוחדים למטופל, וגם מבוצעים בהליך מתקדם ומדויק ביותר של סריקה דיגיטלית. לקוחות המרפאה מוזמנים להגיע לפגישה ובדיקה אצל ד"ר פינקלשטיין על מנת לבנות את תוכנית הטיפולים המתאימה, ולהחליט על סוג הכתר שמתאים להם ביותר – לרבות כתר אימקס.

למה דווקא אימקס?

כדי להבין את היתרונות והמשמעות של כתר emax יש להבין משהו על כתרים בכלל. למעשה יש מספר סוגי כתרים וכולם מיועדים לספק תחליף לכותרות השיניים הטבעיות. על הסוגים השונים של הכתרים נמנים בין היתר חרסינה מאוחה למתכת, כתר יצוק, כתרי זירקוניה טהורים, זירקוניה עם איחוי חרסינה, וכן כתר אימקס שהוא למעשה חרסינה דחוסה.

 

כתרי החרסינה הדחוסה נחשבים כיום כמתקדמים ביותר ולמעשה הם נוצרו לאור תהליך ארוך של שיפורים בכתרים הקיימים. כך למשל, בכתרים שחלקם הפנימי עשוי ממתכת עשויים להיווצר לעיתים פגמים אסתטיים לאורך זמן, הניכרים בפס אפור ליד החניכיים. הבעיה מופיעה גם כאשר החלק הפנימי עשוי ממתכת ומעליו ציפוי של חרסינה. הפתרון לכך נמצא למשל בכתרי הזירקוניה וגם בכתרי אי מקס. מלבד הנושא האסתטי, כתר emax גם מצטיין בעמידות גבוהה מאוד, עקב הדחיסה החזקה של חרסינה וזכוכית. בנוסף, כתרים אלו אינם גומרים לרגישויות מיוחדות בפה ובחניכיים.

 

חשיבות הניסיון והמיומנות של הרופא

ברבים מטיפולי השיניים ישנה חשיבות גדולה לניסיון והמיומנות של הרופא, והדבר בוודאי נכון כאשר מדובר על כתר אימקס. מדובר בתהליך מורכב של בדיקה, תכנון טיפול, החלטה על סוג הכתר, לקיחת מידות, הכנת השן באופן מדויק ביותר, וכמובן גם יישום השתל. למיומנות הרופא יכולה להיות השפעה גדולה על הנוחות, על מניעת עששת, בעיה תפקודית או מחלת חניכיים, וגם על הנראות של הכתר.

 

לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישה במרפאה, התקשרו
אלינו בטלפון 04-8374555.

 
 

אי-מקס הוא פורצלן קוסמטי המדמה באופן יוצא מן הכלל את היופי המקורי של השן. החמור עצמו חזק מאוד ומאפשר יצירת גוון של צבע שדומה לצבעה של שן אמיתית, כמו כן כתרי אי-מקס הם בעלי עמידות גבוהה ביותר מפני שחיקה ושבירה.

אי מקס הוא אידיאלי עבור ביצוע שיקום של שן בודדת או ליצירת חיוך מושלם על ידי ביצוע מספר כתרים.

צור קשר